تبلیغات

قتل عجیب در ابهر / ماجرای ملاقات در میدان شهر چه بود؟

به گزارش گروه جنایی رکنا، جعفر رحمتی، رئیس پلیس Police آگاهی استان زنجان دراین باره اظهار کرد: متأسفانه دو نفر در فضای مجازی درگیر شدند و سرانجام این مشاجره به درگیری فیزیکی کشیده شد، به‌ طوری که دو فردی که شناختی از هم نداشتند در فضای مجازی درگیری لفظی پیدا کرده و برای ادامه درگیری خود در یکی از میادین شهر قرار ملاقات می‌گذارند.
وی تصریح‌ کرد: این دو جوان در محل قرار حاضر شده و درگیر می‌شوند که با وساطت مردم قائله ختم می‌شود ولی کار به همین جا ختم نشده و دوست یکی از طرفین که هیچ دخالتی در ماجرا نداشته در محل زندگی مقتول حاضر می‌شود که بار دیگر درگیری آغاز شده و بعد از درگیری دست به قتل Murder مقتول می‌زند.
این مسئول با بیان این‌که این درگیری و قتل بر اثر یک درگیری ساده رخ داده، در حالی که به‌راحتی می‌شد مانع بروز این حادثه Incident شد، افزود: قاتل The Murderer بعد از چهار ساعت توسط پلیس دستگیر و بهجرم Crime خود اعتراف کرد.
وی خاطرنشان کرد: از همه جوانان و مردم تقاضا داریم هنگام خشم، خود را کنترل کنند تا ماجرا به قتل‌ منجر نشود و از خانواده‌ها نیز می‌خواهیم با تربیت صحیح فرزندان، راه مقابله با خشم را به آن‌ها آموزش دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

عکس / صحنه ای وحشتناک از آتش زدن زن اهوازی و خودکشی شوهرش / اختصاصی

بازیگر معروف ایرانی به کما رفت +عکس

جزییات نگهداری مرتضوی در اوین / رحیمی چرا از زندان آزاد شد + عکس

اقدام زشت 2 جوان با زن رشتی در پراید

4 داعشی زن و شوهری را در رودخانه تمساح ها انداختند / فقط یک جسد تیکه پاره پیدا شد + عکس ها

نقشه شوم دختر 20 ساله برای یک پیرمرد در فریمان + عکس

این زن و مرد خبیث را می شناسید ؟ / آنها در تهران جولان می دادند! + عکس بدون پوشش

جوان آبادانی خانه دختر عمویش را به رگبار بست / دستگیری در صحنه خواستگاری

زنی که در هنگام دستگیری سعید مرتضوی در مخفیگاه ویلای حضور داشت، کی بود؟

خانم معلم به دانش آموز خصوصی پیشنهاد ازدواج داد! + عکس

شوهرم قصد تجاوز به دختر عمویم را دارد! عالیه ازدواج کرده و حالا...!

اعتراف شوم نزد مادر / بلایی که در باغ نزدیک تهران سرمان آمد!

درخواست 7مهریه کیلو طلای 18 عیار از حمید / اقساط ماهیانه به مدت 290 سال!

قتل مرد جوان که زنش را اجاره می داد! / دادگاه تهران رسیدگی کرد + عکس

اخبار زیر را از دست ندهید:

آزار شوم یک مدل زن در حمام باشگاه زنانه + عکس راز امامزاد‌ه‌ای جعلی در فشافویه تهران برملا شد / خواب یک زن تنها سند بود! + عکس مرشد پیر سرشناس دختر 16 ساله را به خلوتگاه برد + عکس نقشه پلید 2 مرد برای عروس خانم یک هفته ای! خانم معلم به دانش آموز خصوصی پیشنهاد ازدواج داد! + عکس وقتی دختر عمویم از درخواست های شوم شوهرم گفت! دنیا روی سرم خراب شد! درخواست مهریه 7 کیلو طلای 18 عیار از حمید / اقساط ماهیانه به مدت 290 سال! زنی که در هنگام دستگیری سعید مرتضوی در مخفیگاه ویلای حضور داشت، کی بود؟ ترامپ گفت بن سلمان شپش دارد، کاخ سفید را تمیز کنید! + عکس مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته رکنا سرنوشت جسد رضاخان به روایت تاریخ ناگفته های دختر گیلانی که شاهد کتک خوردن یک جوان از پلیس بود / او قمه به زهرا حمله کرده بود! + فیلم گفتگو و عکس بلایی که عروس لجباز با مهریه 14 گل سرخ بر سر مادرشوهرش آورد! دستگیری اپراتور زن پلیس به خاطر بی توجهی به تماسهای مردمی + عکس مسمومیت 13 دختر دانش آموز کرمانی با سالاد اولویه

رز وب

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار