تبلیغات

سفیر برزیل بازی برزیل کوچک را تماشا می‌کند/ ویسی: اولویتم ماندن در استقلال خوزستان است

کد خبر: 1520197/39 زمان: 18:54   1397/02/06 بازدید: 621

سفیر برزیل بازی برزیل کوچک را تماشا می‌کند

سرمربی تیم استقلال خوزستان اعلام کرد بازی با صنعت نفت یک مسابقه تشریفاتی است.

به گزارش "ورزش سه"، عبدالله ویسی در نشست خبری قبل از دیدار استقلال خوزستان با صنعت نفت آبادان درباره این مسابقه عنوان کرد: این یک بازی تشریفاتی است و خوشحالم که در شرایط سختی به یکدیگر خوردیم. مقابل صنعت نفت و هوادارانش بازی کردن لذت خاصی دارد. ما امیدواریم که یک بازی کاملا خوزستانی را به نمایش بگذاریم تا مردم لذت ببرند. ما برای کسب سه امتیاز این بازی به میدان می‌رویم.


وی درباره برنامه اش برای آینده خود گفت: نمی‌دانم شرایطم چه گونه است. یکی دو پیشنهاد نصفه و نیمه دارم ولی هنوز شرایط کاملا مشخص نیست. اولویتم این است که در استقلال خوزستان باشم و یک سال جدید خوب را در کنارشان داشته باشم.


سرمربی استقلال خوزستان درباره غایبان تیمش در بازی فردا اظهار کرد: چهار پنج نفر مصدوم داریم. جونیورز، بهزاد کریمی، آرام طبع، دانیال ماهینی، اسماعیل شریفات و بهمنیان را در اختیار نداریم.


ویسی درباره حضور سفیر برزیل در ایران واینکه او تماشاگر مسابقه فردا است، افزود: از این بابت خوشحالیم که سفیر برزیل می‌خواهد بازی برزیل کوچک را ببیند همه خرسندند. این ارتباطات باید بیشتر شود تا همه مردم دنیا بدانند که در ایران شهری است که به آن برزیل کوچک می‌گویند. امیدوارم این حضور خوش یمن باشد.

رز وب

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار