تبلیغات

فرجام یک جام و دوران پساجام برای پرسپولیس / جادوگر،شریک شادی برانکو و یاران

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان  پرسپولیس فردا در ورزشگاه آزادی پس از بازی مقابل سپید رود رشت جشن قهرمانی را بر پا خواهد کرد و البته نتیجه این بازی برای هیچ کدام از دو تیم اهمیت ندارد.
پرسپولیس با برانکو روز های خوشی را پشت سر گذاشته است و فردا پایانی بر روز های سخت این تیم در لیگ هفدهم خواهد بود.

همان طور که برانکو اعلام کرد تیم پرسپولیس قصد دارد با برد برابر تیم سپیدرود رشت جشن قهرمانی خود را شادتر از گذشته برگزار کند.

پرسپولیس/////////////////////
سرخپوشان پایتخت خواستار حضور حداکثری هواداران خود در روز جمعه در ورزشگاه آزادی شدند تا جشن دومین قهرمانی پیاپی خود را در ورزشگاه آزادی با شکوه برگزار کنند.

بیشتر بخوانیم:

۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۱:۲۵


با توجه به قهرمانی زود هنگام پرسپولیس در لیگ برتر همگان از برانکو انتظار دارند که از بازیکنان جوان در این بازی استفاده کند تا آنها هم محکی در لیگ برتر بخورند.
همچنین محسن مسلمان با 9 پاس گل بهترین پاسور لیگ برتر است و قلی زاده با 7 پاس گل در تعقیب هافبک بازیساز پرسپولیس است. به هر حال هواداران پرسپولیس از برانکو می خواهند که از مسلمان در بازی پایانی استفاده کند تا عنوان بهترین پاسور لیگ برتر را از دست ندهد.
محسن ربیع خواه و علی علیپور به علت مصدومیت نمی توانند پرسپولیس را در این بازی همراهی کنند اما انصاری مشکلی برای این بازی ندارد.
برانکو چند روز پیش اعلام کرده بود که بلاژوویچ سرمربی سابق تیم ملی را به جشن قهرمانی پرسپولیس دعوت کرده است اما به نظر نمی رسد که بلاژویچ بتواند در این مراسم شرکت کند.

در آن سوی میدان، تیم سپیدرود رشت هفته گذشته با تساوی بدون گل برابر فولاد خوزستان در لیگ برتر ماندگار شد.

فرجام یک جام و دوران پساجام برای پرسپولیس / جادوگر،شریک شادی برانکو و یاران
علی کریمی جادوگر فوتبال ایران توانست با جادوی خود تیم سپیدرود رشت را در لیگ برتر حفظ کند. البته با توجه به اختلاف کریمی با مالک باشگاه سپیدرود رشت بعید است که کریمی فصل آینده هم هدایت این تیم شمالی را برعهده داشته باشد.
این بازی برای علی کریمی اهمیت خاصی دارد چرا که مقابل پرسپولیس تیم سابقش صف آرایی می کند و در جشن قهرمانی تیم محبوب خود هم شرکت خواهد کرد.
ایمان صادقی، رضا نورمحمدی و حسین کعبی بازیکنان سپیدرود رشت سابقه بازی در تیم پرسپولیس دارند و برای نشان دادن توانایی های خود به کادر فنی سرخپوشان پایتخت انگیزه زیادی دارند.
بازی رفت 2 تیم با نتیجه یک بر صفر به سود سرخپوشان پایتخت به پایان رسید.
انتهای پیام/

پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شد 

رز وب

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار