تبلیغات

می خواهم از جنجال دور باشم؛/ میناوند: خداداد و رهبری فرد را تشویق کنید

کد خبر: 1518952/46 زمان: 13:59   1397/02/01 بازدید: 947

می خواهم از جنجال دور باشم؛

فوتبالیست سابق تیم ملی که این روزها به کار اجرا مشغول است، در خصوص صحبت هایی که در برنامه اش مطرح شده، معتقد است افشا کننده های فساد فوتبال مستحق تشویق هستند.

به گزارش "ورزش سه"، در فضایی که برنامه های مجازی و تلویزیون های اینترنتی جایگاه ویژه ای بین مردم و کاربران پیدا کرده اند، برنامه ای  با اجرای مهرداد میناوند، فوتبالیست سابق تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس، پخش می شود و با مهمانان فوتبالی خود جذابیت های خاصی دارد. البته در کنار جذابیت ها، حواشی مختلفی هم به واسطه صحبت های مطرح شده در برنامه های اخیر برای او ایجاد شده است.

مهرداد میناوند در خصوص این برنامه و برخی حواشی مربوط به آن در گفت و گو با ورزش سه اظهار داشت: دوستان به ما کمک کرده اند و حدود 20 برنامه ضبط و پخش شده است. مخاطبان بسیاری جذب برنامه  شده اند و استقبال مردم عالی بوده است. در مجموع خیلی خوشحالم که به این حیطه وارد شدم و کار رسانه و اجرا را از نزدیک لمس کردم. ما در این برنامه از بسیاری از اهالی فن مشورت می گیریم.

مجری این برنامه  در خصوص گفتگوی اخیر با بهروز رهبری فرد و صحبت های مطرح شده از سوی او اظهار داشت: شما برنامه کامل بهروز را که ببینید متوجه می شوید که چقدر عالی بود. بهروز رهبری فرد حرف هایی در این برنامه زد و اسم هیچکس را نیاورد اما عده ای به خودشان گرفتند. چیزی که عیان شده، این است که در فوتبال ما مشکلات زیادی هست. رهبری فرد از 10 سال قبل مطالبی را بدون آوردن اسم کسی بیان کرد ولی بلافاصله عده ای شروع به جبهه گیری کردند و تهدید به شکایت و اینطور مسائل کردند. این را هم بگویم که مسائل مطرح شده در آن برنامه هیچ ارتباطی به پرسپولیس نداشت.

وی افزود: ما در فوتبال فساد داریم و این موضوع به امروز و دیروز هم محدود نیست. به نظر من حتی فدراسیون نشین ها به جای اینکه از افشای این مسائل ناراحت شوند، باید جلسه بگذارند و امثال رهبری فرد و خداداد را تشویق هم بکنند. وقتی برخی واکنش های منفی به مطرح شدن فساد را می بینم، یاد این مثل می افتم که می گویند «فحش را که زمین می اندازی، صاحبش خود به خود آن را برمی دارد!»

اما یکی دیگر از برنامه هایی که حاشیه ساز شده بود، گفتگوی میناوند با خداداد عزیزی بود و مسائلی که خداداد در خصوص یک ویژه برنامه ماه رمضان بیان کرده بود.

میناوند درباره این صحبت های منتشر شده نیز گفت: اول بگویم که من احسان علیخانی را خیلی دوست دارم چون هم پرسپولیسی است و هم اینکه یک مجری توانمند تلویزیون است. اما نکته اینجاست که خداداد در آن برنامه فقط پیرامون ریا و گفتن برخی عبارت ها و اینطور موضوعات حرف زد. همان قضیه برداشتن یک قطعه از فیلم برنامه، باعث ایجاد این سوءبرداشت ها شد.

ستاره سال های نه چندان دور فوتبال ایران خاطرنشان کرد: من باز هم می گویم که می خواهم از جنجال دور باشم. اینکه هوادار پروپاقرص داریم و مردم در کوچه و خیابان به من درباره برنامه پیشنهاد و قوت قلب می دهند، خیلی قشنگ است.

مهرداد میناوند در ادامه در خصوص سختی های کاری که جدیدا آغاز کرده، افزود: واقعا نمی دانستم کار خبرنگارها و اهالی رسانه انقدر سخت است. واقعا تا کسی این شغل را تجربه نکرده باشد متوجه دشواری آن نمی شود. من در حال حاضر همه وقتم از صبح تا شب صرف این کار می شود و با حواشی آن هم درگیر هستم اما این کار را دوست دارم و ادامه می دهم.

رز وب

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار