تبلیغات

تویوتا به معرفی نسل جدید سوپرا پرداخت

تویوتا به معرفی نسل جدید سوپرا پرداخت

اگرچه همه ما می‌دانیم زمان رونمایی نسل جدید تویوتا سوپرا بسیار نزدیک است اما این خودروساز ژاپنی اطلاعات زیادی را درباره محصول مورد انتظار خود منتشر نکرده است. خوشبختانه دیروز اطلاعات جدیدی توسط معاون مدیر تحقیق و توسعه تویوتا در اروپا منتشر شده است.

جرالد کیلمن در خلال مصاحبه با AutoRAI گفته که سوپرای 2019 وجه تمایز بسیار زیادی با نسل فعلی GT86 خواهد داشت که یکی از این وجه تمایزها قیمت‌گذاری آن است.

کیلمن گفته است:

سوپرای جدید ارزان نخواهد بود. تفاوت واضحی بین این خودرو و GT86 وجود خواهد داشت. GT86 به عنوان یک خودروی اسپورت در دسترس باقی می‌ماند اما سوپرا خودرویی پرفورمنس خواهد بود.

هنوز مشخص نیست برچسب قیمتی سوپرای جدید چقدر خواهد بود اما مشتریان از دیدن قیمتی در محدوده 60 هزار دلار نباید متعجب شوند. نسل قبلی سوپرای توئین توربو به پول امروز بهایی در حدود 80 هزار دلار داشته است.

کیلمن جدای از قیمت‌گذاری این خودرو تائید کرده نسخه هیبریدی سوپرا در حال توسعه نیست. این خودرو تنها با پیشرانه بنزینی فروخته خواهد شد اما جزئیات این پیشرانه نیز منتشر نشده است.

البته برخی منابع ناشناس می‌گویند پیشرانه 6 سیلندر 3 لیتری توربو با قدرت 335 اسب بخار در نسل جدید سوپرا نصب خواهد شد. این پیشرانه باعث ایجاد شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت زیر 4 ثانیه خواهد شد. متأسفانه گیربکس دستی در این خودرو عرضه نمی‌شود و سوپرای جدید تنها با گیربکس دوکلاچه اتوماتیک فروخته خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

رز وب

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار