تبلیغات

بمب گذاری در محور کرمان-سیرجان؟! / 4 تن دستگیر شدند

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، کوورش احمد یوسفی گفت: روز پنجشنبه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر Drugs سیرجان با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی از انتقال یک محموله مواد مخدر از شرق به استان های مرکزی و از مسیر کرمان مطلع شدند.
وی افزود:پلیس ضمن شناسایی مسیرهای احتمالی تردد سوداگران مرگ،خودروی حامل مواد را در مسیر شرق به غرب سیرجان شناسایی کردند.
معاون اجتماعی پلیس استان کرمان بیان کرد: ماموران انتظامی با درایت و در یک عملیات ضربتی موفق شدند یکدستگاه سواری پژو پارس را توقیف و هر 4 سرنشین آن را دستگیر کنند.
وی تصریح کرد: در این عملیات و در بازرسی از خودروی توقیفی 175 کیلو گرم حشیش جاسازی شده کشف شد.
احمدیوسفی گفت:با تلاش ماموران انتظامی سعی شد در این عملیات آسیبی به خودروهای عبوری نرسد و پلیس با اقتدار, سوداگران این محموله را در رسیدن به اهداف شومشان ناکام گذارد.
معاون اجتماعی پلیس کرمان گفت:متاسفانه در برخی کانال ها شایعاتی مبنی بر تردد خودروی حامل مواد انفجاری منتشر شده که این موضوع کذب می باشد.
احمد یوسفی در پایان از کاربران فضای مجازی خواست به شایعات در این شبکه ها اعتماد نکنند واخبار را فقط از کانال های مطمئن دنبال و نسبت به انتشار آن اقدام کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

رز وب

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار