تبلیغات

کاهش محسوس دمای هوای قم

کاهش محسوس دمای هوای قم قاضی،کارشناس اداره کل هواشناسی قم در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛گفت:استان قم هم امروز از بارش باران وبرف بهاری بی نصیب نماند و برف بهاری کهک و خلجستان قم را سفیدپوش کرد،البته فعالیت سامانه ی بارشی در شهر قم دیگر تقریبا خاتمه یافته است.

وی افزود:برای امشب آسمان ابری است و به تدریج از میزان ابرناکی کاسته می شود و تنها برای ارتفاعات استان تا فردا انتظار بارش های پراکنده را داریم و در پاره ای نقاط این بارش به شکل برف پیش بینی می شود.


قاضی گفت:دمای هوا امشب سردتر می شود، دیروز حداقل دمای شهر قم به6 درجه ی سانتیگراد رسید، همچنین حداقل دمای شهر دستجرد یک درجه ی سانتیگراد بود امروز بعدازظهر حداکثر دما 11 درجه ثبت شد که نسبت به دو روز گذشته که حداکثر دما 21 درجه بود 10 درجه سردتر شد.


وی عنوان کرد:فردا هم نسبت به امروز دمای هوا یک مقدار گرمتر خواهد شد،حداکثر دمای فردا بعدازظهر نسبت به امروز 5 درجه گرمتر خواهد بود و به 16 درجه می رسد.


کارشناس اداره کل هواشناسی قم با اشاره کاهش محسوس دمای قم بیان کرد: دمای هوای قم امشب با کاهش 10 درجه ای به سه درجه بالای صفر خواهد رسید.

انتهای پیام/ش

وضع هوای فعلی قم

رز وب

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار