تبلیغات

فیلم حمله به دخمه عنکبوتی داعشی ها در استان کرمانشاه + عکس متهمان دستگیر شده

حجم ویدیو: 9.13M | مدت زمان ویدیو: 00:02:42

در این اطلاعیه آمده است: در پی سلسله عملیات پیچیده اطلاعاتی و با همکاری خانواده های علاقه مند به ایران اسلامی تعدادی از تروریست Terrorist ها در استان های کرمانشاه، کردستان، آذربایجان غربی و تهران 41 نفر از عناصر گروهک وهابی داعش ISIS متشکل از تیم های عملیاتی و همچنین سرپل های ارتباطی و تدارکاتی به همراه مقادیری اسناد و مدارک و تجهیزات عملیات تروریستی قبل از هرگونه اقدام دستگیر شدند.

در این اطلاعیه همچنین آمده است: وزارت اطلاعات کمال سپاسگزاری را از هوشیاری هموطنان و اقدام به موقع خانواده ها در احساس مسئولیت نسبت به امنیت ملی و نجات فرزندانشان دارد. 

این گزارش یکی از پربازدیدهای خردادماه سال 96 بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

وقتی حسن در لباس عروسی دستم را گرفت تنم لرزید و ...

تیراندازی داعشی های وحشی به سوی هواپیمای مسافربری ایران + فیلم

روح این پسر 15 ساله به پلیس چه گفت؟!+عکس

تاوان سنگین داعشی‌ها پس از حمله تروریستی در ایران / 62 داعشی در دستگیر شدند

مردی که به همسر پیامبر توهین کرده بود به اعدام محکوم شد

این عکس دنیا را تکان داد / لبخند تلخ کودک پس از شهادت

سهیل در جشن تولد کاری با من کرد که روزگارم سیاه شد و ...+عکس

اخبار زیر را از دست ندهید:

مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته رکنا ماجرای درخواست نامشروع جوان بوالهوس از زن استاد آموزشگاه زبان که شوهر داشت حمام خون در میدان انقلاب در آستانه سال نو دزد احمق هنگام فرار لای در گیر کرد و سوژه خنده شد! + فیلم چاقوی جوان افغان در سینه پسر اصفهانی نشست اعتراف پسر 17 ساله در تهران به قتل عام 4 عضو خانواده اش / محمد با نامادری اش درگیر شد و دست به اسلحله برد! گفتگو با مرد عنکبوتی که به خانه یک قاضی تهرانی در طبقه پنجم دستبرد زد + فیلم و عکس بازسازی سرقت تصاویری از خلوت من و شوهرم در اتاق خواب به دست جوان 19 ساله افتاده بود / مجبور شدم سرقرار بروم! خلبان پرواز تهران یاسوج مجبور نبود پرواز کند نقشه عجیب دختر دانشجوی تبریزی برای مردانی که دنبال ارتباط پنهانی بودند! این مرد یک روز بعد از اعدام بیگناهی اش ثابت شد + عکس عجیب ترین حکم دادگاه برای مردی که از سفر زنده برگشته بود! راز ارتباط های پنهانی المیرا زن شوهردار با همکار 27 ساله اش + عکس 6 سال محرومیت برای ۲ بازیکن دوپینگی فوتبال ایران عجیب ترین انفجار یک کامیون در ایران + فیلم دلهره آور دختر دانشجو از صیغه پول کثیف به جیب زد شیرینکاری احمقانه یک دختر با نامزدش پلیس را شوکه کرد! + عکس

رز وب

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار