تبلیغات

15 ساله بودم که به خاطر لجبازی با دختر همسایه ازدواج کردم / زن بیوه مهربانی زندگی ام را دگرگون کرد!

عضو باند «سیانوری ها» که با اقدامات وحشتناک خود طی ماه های گذشته موجی از احساس ناامنی را در مشهد به وجود آورده بود به تشریح ماجرای زندگی اش پرداخت و گفت: همیشه ماجرای زندگی افرادی که در سیاهی می افتادند را می خواندم ولی نمی دانم چرا از اشتباهات دیگران درس عبرت نگرفتم...

از وقتی به خاطر دارم پدر و مادرم همواره با یکدیگر درگیر بودند. پدرم فردی معتاد Addicted بود که همه را اذیت می کرد دوران ابتدایی را که به پایان رساندم به شغل دوغ فروشی مشغول شدم 15ساله بودم که فقط به خاطر لجبازی، با دختر همسایه ازدواج کردم اما هر دویمان بچه بودیم و به یکدیگر علاقه ای نداشتیم به همین خاطر هم زندگی جهنمی ما از همان ابتدا با درگیری های خانوادگی شکل گرفت همسرم مرا دوست نداشت ولی من می خواستم با این ازدواج رونقی به زندگی تلخم بدهم. در نهایت 9سال بعد و در حالی که دختر زیبایی داشتم همسرم از من طلاق گرفت و حضانت فرزندم را نیز قبول کرد اما همیشه تصورم این است که او تنها است.

در همین اثنا به اتهام سرقت Stealing روانه زندان Prison شدم و حدود 3 ماه تحمل کیفر کردم. آن روزها شگردهای زیادی از دزدان سابقه دار آموختم. پدرم هم 7 سال قبل به خاطر مصرف زیاد قرص های مختلف جان سپرد ومن در کنار مادرم ماندم در همین زمان با زن مطلقه مهربانی آشنا شدم و چندین ماه با یکدیگر ارتباط داشتیم تا این که او را به عقد خودم درآوردم و زندگی ام را با او ادامه دادم اما هیچ وقت انسان قانعی نبودم وهمیشه می خواستم بیشتر از دیگران داشته باشم پس از آزادی Freedom از زندان روزی در یکی از کوچه های خلوت پیرزن خمیده ای را دیدم که برق النگوهایش چشمانم را خیره کرد.

چاقو را زیر گلویش گذاشتم و النگوهایش را بریدم با فروش آن ها به یک طلافروش، پول خوبی گیرم آمد وقتی دیدم به همین سادگی صاحب چند میلیون پول شدم دوباره افکار زورگیری به ذهنم خطور کرد به طوری که با پسر عمه ام یک گروه مخوف تشکیل دادیم و دیگر به کسی رحم نمی کردیم. پیرزن ها هم نه قدرت مقاومت داشتند و نه می توانستند ما را تعقیب کنند این گونه بود که با فروش طلاها دیگر به سرقت های مخوف عادت کردیم تا این که کارآگاهان اداره عملیات ویژه گلوله ای به پایم شلیک کردند و دستگیر شدم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

اجرای زنده و عجیب بهنام بانی در کابین خلبان هواپیمای مسافربری + فیلم

عموی شیرین او را وادار به کار کثیفی کرد

حمله وحشیانه سگ های ولگرد به مرد 31 ساله در سه راهی قصابخانه

انصاری گاوکش به قتل رسید

اقدام زشت نوجوان 14 ساله در پشت صندوق شیرینی فروشی در مهدیهشر

پلیس هند با شکایت دختر دانشجوی ایرانی به دانشکده پرستاری حمله کرد

قتل در دومین روز عید در نواب تهران / قاتل فراری است

بلای شوم بر سر دختر ۲۱ ساله در مینودشت

عکس زن سیاهپوست که در بار خرما از ایران به ترکیه قاچاق می شد + تصویر

عجیب ترین خواستگاری آقای بازیگر از خانم بازیگر ایرانی + فیلم و عکس

سرزده به شرکت شوهرم آرمان رفتم / او و خانم منشی را اتاق رییس در شرایط افتضاحی دیدم!

تصاویر لحظه به شهادت رسیدن مقام ارشد پلیس فسا و سربازش + جزئیات و عکس

فیلم وحشتناکی که به دست پلیس مشهد افتاد / عملیات شبانه برای رهایی گروگان

دختر تهرانی کنار قبر پدر بزرگ خودکشی کرد

مادر پژمان مرا به دام شیطانی او انداخت! / شراره فقط 18 سال داشت

شوهرم هومن شب ها به جای زندان در خانه زن مطلقه می خوابید!

اخبار زیر را از دست ندهید:

مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته رکنا ماجرای درخواست نامشروع جوان بوالهوس از زن استاد آموزشگاه زبان که شوهر داشت حمام خون در میدان انقلاب در آستانه سال نو دزد احمق هنگام فرار لای در گیر کرد و سوژه خنده شد! + فیلم چاقوی جوان افغان در سینه پسر اصفهانی نشست اعتراف پسر 17 ساله در تهران به قتل عام 4 عضو خانواده اش / محمد با نامادری اش درگیر شد و دست به اسلحله برد! گفتگو با مرد عنکبوتی که به خانه یک قاضی تهرانی در طبقه پنجم دستبرد زد + فیلم و عکس بازسازی سرقت این مرد یک روز بعد از اعدام بیگناهی اش ثابت شد + عکس شدت وزش طوفان شن جان شتر را در بیابان کرمان گرفت + فیلم خوش شانس ترین دختر 40 ساله دنیا + عکس 6 سال محرومیت برای ۲ بازیکن دوپینگی فوتبال ایران سرقت ازمغازه ها با خودروهای تندرو در کرج وحشت 30 مسافر از برق گرفتگی در اتوبوس نیشابور ! عجیب ترین انفجار یک کامیون در ایران + فیلم دلهره آور مقتول در نفس آخر اسم قاتل را لو داد! دختر دانشجو از صیغه پول کثیف به جیب زد

رز وب

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار