تبلیغات

نقشه شیطانی مرد متاهل برای دختر همسایه

از همان دوران کودکی یک فرد عقده ای بار آمدم و دوست نداشتم کسی روی حرف من حرفی بزند، حالا هم اتفاقی است که رخ داده، فقط می توانم به دیگران بگویم این کارها عاقبتی ندارد! من هم اگر اعدام شوم تاوان جرمی را که مرتکب شده ام پس می دهم...

متهم به قتل Murder 21ساله در حالی که به ظاهر عنوان می کرد از کاری که کرده، پشیمان است اما هیچ گونه آثار ندامت در گفتار و چهره اش نمایان نبود. او به زخم حدود 20سانتی متری التیام یافته روی ساعد دستش اشاره کرد و ادامه داد: این زخم را با چاقو روی دستم ایجاد کردم. شبی با چند تن از دوستانم دور هم نشسته بودیم و موادمخدر مصرف می کردیم.

آن شب من به خاطر قدرت نمایی ناگهان چاقوی تیزی را از غلاف بیرون کشیدم و در برابر چشمان حیرت زده آن ها خودزنی کردم. خون از دستم فواره زد اما من که قصد خودنمایی داشتم چنین وانمود می کردم که این جور مسائل برای من طبیعی است. من، پدر و مادرم را ندیده ام اما عموی پدرم که مرا بزرگ کرده است می گوید زمانی که خیلی کوچک بودم پدر و مادرم  فوت کرده اند.

از وقتی به خاطر دارم عموی پدرم را پدر صدا کرده ام و از همان دوران کودکی نزد آن ها بزرگ شدم. هیچ وقت به مدرسه نرفته ام و بیسواد هستم. کمی که بزرگ تر شدم به چوپانی روی آوردم. 12سال بیشتر نداشتم که استعمال موادمخدر را شروع کردم. شبی با یکی از دوستانم کنار گله گوسفند بودیم و من دچار سرماخوردگی شده بودم. آن شب دوستم از من خواست تا مقداری مواد بکشم. از آن شب به بعد دیگر استعمال موادمخدر برایمان عادی شده بود و هر زمانی فرصتی پیدا می شد گوسفندان را رها می کردیم و خودمان مشغول استعمال مواد می شدیم. پس از آن هم در مناطق مختلف اطراف شهر کارگری می کردم تا این که یک سال قبل عمویم یکی از دختران هم روستایی مان را به عقد من در آورد و بدین ترتیب زندگی مشترک ما آغاز شد.

اما عقده هایی از دوران نوجوانی در وجودم شکل گرفته بود چرا که هربار به خانه یکی از بستگانم می رفتم، پسر فامیلمان مرا به اتاق خلوتی می برد و ... متهم پرونده جنایی ادامه داد: دیگر با وجود آن که متأهل شده بودم اما به خاطر اعتیادم به موادمخدر نمی توانستم سر کار بروم و در خانه بیکار مانده بودم. از سوی دیگر بیکاری من سرزنش های شدید عمویم را به همراه داشت. او که اتاقی را برای سکونت در اختیارم گذاشته بود، می گفت اگر سر کار نروی اسباب و اثاثیه ات را بیرون می ریزم.

از سوی دیگر هم تأمین مخارج زندگی برایم سخت بود تا این که روز گذشته چشمم به گوشواره های دختر خردسالی در همسایگی مان افتاد که مشغول بازی بود. او را کشتم و گوشواره هایش را سرقت Stealing کردم. البته سابقه کیفری سرقت هم دارم. حدود 5سال قبل که تقریبا 16ساله بودم تعدادی گوسفند سرقت کردم و پس از دستگیری به مدت 3ماه زندانی Prisoner شدم. حالا هم حتی اگر اعدام execution شوم ترسی ندارم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

اقدام شرم آور معلم ادبیات با دانش آموز در کلاس/ادعای عموی مهدی چه بود؟ +عکس

این مرد سیاهپوش را می شناسید؟ / شاید شما هم قربانی او شده باشید! + عکس

صابر من را به مغازه اش برد و 3 روز زندانی خواسته شیطانی او بودم

پشت پرده آزار شیطانی دختر دانش‌آموز پیرانشهری و اخراجش از مدرسه

جانشین جمشید بسم الله در تهران دستگیر شد

فوری/ خودکشی دختر دانش آموز از طبقه‌ سوم مدرسه‌/در کهگیلویه و بویراحمد رخ داد +تصاویر

مرد بدهکار، اداره برق مشهد را به آتش کشید !

حضور احمدی‌نژاد در دادگاه بقایی / مردم به سمت احمدی نژاد هجوم آوردند +فیلم

زن شیطان صفت برای ارتباط کثیف با شوهرش قرار گذاشته بود!

اولین تصاویر از سقوط اتوبوس به دره در مسیر یاسوج-اصفهان / تیم واکنش سریع اعزام شد

کثیف ترین قرار پنهانی یک زن و شوهر / آنها ندانسته با هم قرار گذاشته بودند!

2 خواهر باجناق ها را به جان هم انداختند / قتلی که در حکیمیه تهران رخ داد

این 2 دختر جوان را می شناسید / آنیتا و خواهرش را در یافتن مادرش کمک کنید + عکس

نوعروس به من بله گفت تا از جوان دیگر انتقام بگیرد / لیلا می خواهد با او باشد و ..!

پیاده روی قاتلی با سر بریده در شهر + عکس

وقتی دختر همسایه مان باردار شده باز هم به زندان افتادم و ..! / عاشق خنده های شیرین رها هستم!

ماجرای زندگی این زن اشک همه را در می آورد!

اخبار زیر را از دست ندهید:

مرد بدهکار، اداره برق مشهد را به آتش کشید ! فوری/ خودکشی دختر دانش آموز از طبقه‌ سوم مدرسه‌/در کهگیلویه و بویراحمد رخ داد +تصاویر وقتی دختر همسایه مان باردار شد باز هم به زندان افتادم و ..! / عاشق خنده های شیرین رها هستم! نوعروس به من بله گفت تا از جوان دیگر انتقام بگیرد / لیلا می خواهد با او باشد و ..! سرنوشت سیاه برای دختر 7 ساله در فشم / او را دزدیدند و ..! + عکس ٧ ماه سخت بدون «بنیتا» / پدر و مادر چه گفتند؟! مرگ مشکوک مرد سالخورده به خاطر جای پارک خودرو در شهرک ولیعصر + عکس بازی با مرگ در مخفوف ترین غار ایران کودکی که یخ زد + عکس گرفتار شدن مرد مست در دستشویی + عکس انتقاد دادستان تهران از فرافکنی و تشکیک در خودکشی سیدامامی

رز وب

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار