تبلیغات

دانلود Map My Hike GPS Hiking v18.2.1 – نرم افزار نقشه پیاده روی اندروید


نرم افزار اندروید Map My Hike GPS Hiking نقشه و GPS است. با استفاده از این نرم افزار می توانید پیاده روی های خود را پیگیری و آمار و بازخورد آن را دریافت کنید. با کمک این نقشه می توان مسیرهای جدیدی را کشف کرد و آنها را ذخیره و به اشتراک گذاری نمود. فرقی ندارد که شما یک فرد مبتدی یا حرفه ای در پیاده روی باشید به هرحال ویژگی ها، ابزارها و انگیزه هایی پیدا خواهید کرد. بیش از ۶۰۰ فعالیت مانند پیاده روی، دوچرخه سواری، یوگا و … را می توان در این نرم افزار اجرا و پیگیری نمود. هر بار که GPS را پیگیری می کنید بازخورد صوتی دریافت خواهید کرد مانند سرعت، فاصله، کالری، مسیر و …

شما می توانید داده های خود را در یک مکان وارد و تجزیه و تحلیل نمایید. با استفاده از ویژگی Gear Tracker می توانید مسافت پیموده شده را پیگیری کنید. از مسیریاب های موجود می توان برای پیدا کردن نزدیک ترین مسیر برای پیاده روی استفاده کرد، مسیرهای موردعلاقه را ذخیره نمود، موارد جدید را ذخیره کرد و آنها را با دیگران به اشتراک گذاشت. این نرم افزار به طور خودکار فعالیت های شما را دنبال می کند و می توانید داده های خود را با آن همگام سازی کنید. شما قادر خواهید بود اطلاعات خود را با برنامه هایی مانند Google Fit، Android Wear، Garmin، Fitbit، Jawbone و … همگام سازی نمایید. نرم افزار اندروید Map My Hike GPS Hiking از ساعت اندروید پشتیبانی می نماید.

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Map My Hike GPS Hiking:

– نرم افزار نقشه و GPS برای پیگیری پیاده روی و ورزش ها

– امکان کشف مسیرهای جدید

– امکان ذخیره کردن مسیرها

– قابلیت به اشتراک گذاری مسیرها

– امکان پیگیری بیش از ۶۰۰ فعالیت مانند پیاده روی، دوچرخه سواری و …

– دارای قابلیت بازخورد صوتی

– امکان دریافت اطلاعاتی مانند سرعت، فاصله، کالری، مسیر و …

– پشتیبانی از ساعت اندروید

نرم افزار اندروید Map My Hike GPS Hiking در گوگل پلی امتیاز ۴٫۴ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون بیش از یک میلیون نفر از کاربران در گوگل پلی این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

WHAT'S NEW
* You spoke, we listened. The feed now defaults to the last tab you visited (Community, Friends, Me).
* New ordering of items in the More menu.
Under Armour Connected Footwear Users:
* Receive periodic personalized coaching tips on the workout details page of runs completed with the latest Connected Footwear shoes with HOVR.
* Only workouts > 2 minutes sync from your shoes to prevent unintended workouts.
* Workouts synced from your shoes will now use your default workout privacy setting.

Map My Hike GPS Hiking3Map My Hike GPS Hiking6Map My Hike GPS Hiking4Map My Hike GPS Hiking1Map My Hike GPS Hiking5Map My Hike GPS Hiking2Map My Hike GPS Hiking
آموزشهای مرتبط

رز وب

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار