تبلیغات

آشنا شدن با آرش مرا از همسر دور کرد / مرا جادو کرده بود و هرکار خواست با من کرد..!

فرد جوانی به مرکز مشاوره آمد و اظهار داشت که به دلیل درمان پدرش مجبور بود در طول هفته چندین بار او را به تهران ببرد که در طول مسیر با پسر دانشجویی به نام آرش آشنا شده بود. او بیان کرد در اولین برخورد هایی که با او داشتم درظاهر پسری خوش خلق و مورد اطمینان به نظر می رسید. هردفعه ای که مرا به طور تصادفی در اتوبوس می دید، بعد از احوال پرسی و تایید اینکه کمک به پدر کاری شایسته است بیان می کرد که برای اینکه دچار خستگی و دل مردگی نشوم وقتی به تهران رسیدیم پس از تکمیل طول درمان پدرم به آدرسی که می گوید بروم تا با او دیداری داشته باشم و از این حالت یکنواختی خارج شوم.

در طول مسیر، زمان برای صحبت کردن کم نبود از زندگی شخصی ام برایش می گفتم و اینکه چندماهی است دختری را به عقد خود در آورده ام. او با نگاهی تمسخر آمیز مرا برانداز کرد و گفت: تو چقدر ساده ای ... خودت را گرفتار کرده ای و بلند بلند خندید و توجه همگان را به سمت خود جلب کرد.

رفاقت با آرش مرا به کلی تغییر داد و افکارو رفتارم را به سمت و سوی دیگری سوق داد، تا اینکه باعث شد به تدریج از همسرم فاصله بگیرم و وارد بازی کثیفی شوم که آرش باعث و بانی آن شد و باعث ارتباط نامشروع من با دخترانی خیابانی شد و در نهایت مرا مجبور کرد به بهانه های مختلف از نامزدم جداشوم.

این کار من، باعث شد پدرم روز به روز حالش وخیم تر شود و مادرم هم از غصه کاری که در حق آن دختر بی گناه کرده بودم مدام گریه می کرد و روزبه روز شادابی و سلامتی Health اش را از دست می داد. حال روحی ام اصلا خوب نبود مدام احساس یاس و گناه گریبان گیرم می شد. تا اینکه مرا در نهایت از پا انداخت و به سیم آخر زدم و دیگر هیچ چیز برایم مهم نبود.

دست به کارهایی می زدم که باورش هم برایم سخت و دردناک بود.او مرا جادو کرده بود. تا اینکه آرش تیر خلاص را زد و مرا ترغیب به استفاده از قرص هایی توهم زا کرد. من غافل از عوارض مصرف این قرص بودم و ناآگاهانه پیشنهاد او را هم چون همیشه پذیرفتم. اوایل مصرف احساس شادی داشتم اما پس از مدت خیلی کوتاهی دچار افسردگی شدم تا اینکه برای رهایی از این حالت غیر قابل تحمل با طناب آرش به چاهی عمیق تر رفتم و مصرف شیشه را آغاز کردم. احساس می کنم تمام زندگی ام به تباهی کشیده شده و راه بازگشتی ندارم توهم مرا از پای در آورده وهیچ کس مرا از لحاظ عاطفی تامین نمی کند. مدتی از خانه دور بودم تا اینکه فهمیدم پدرم یک هفته ای است که فوت نموده و عذاب وجدان رهایم نمی کند. به این جا آمدم که مرا یاری کنید.

نظر کارشناس روانشناسی، مشاوره و مددکار اجتماعی

کارشناس مرکز مشاوره طی گفتگویی در ارتباط با عوارض مصرف قرص ریتالین بیان داشت: سومصرف محرک ها عوارض خطرناکی را به دنبال دارد، هرچند مصرف این محرک ها وابستگی جسمی و خطرات ناشی از ترک را در پی ندارد، اما می توانند اعتیاد آور باشند، به طوری که فرد ناخواسته شروع به مصرف آنها می کند. از آنجایی که ریتالین قرص ویتامین R یا داروی حافظه نام گرفته، این امر سبب شده تا آن دسته از دانشجویانی که زمانی از قهوه برای بیدار ماندن در شب امتحان استفاده می کردند و تعداد آنها هم روز به روز در حال افزایش بوده ، هم اکنون به مصرف این ماده روی آورده اند.

قرص ریتالینیک داروی محرک ذهنی ونشاط آوراست وگاهی روانشناسان به میزان مشخصی مصرف آن را به بیماران خود تجویز میکنند، اما اگرمانندآنچه در این داستان توسط شخص بیان شد، خودسرانه هم صرف شود وابستگی شدید روانی ایجادمی کند وقطع مصرف آن نیز عوارض محرومیتی شدید روانی مانند، بیقراری، اضطراب زیاد و... به وجود می آورد.

همچنین کارشناس مرکز بیان داشت: در برخورد با افراد ناشناس هیچ گاه نباید به راحتی به آنها اعتماد کرد و داستان زندگی شخصی خود را با آنها در میان گذاشت. افراد سود جو برای به دام انداختن صید های خود در قالب افراد بهنجار که از نظر اجتماعی مورد تایید هستند در می آیند تا بتوانند به طور حتم به نتیجه دلخواه خود دست یابند. در برخورد های خود با افراد غریبه و نا آشنا به خصوص برخوردهای اولیه تان نمی توانید افراد را کاملا بشناسید. اعتماد به افراد باید آگاهانه و براساس اصول صورت گیرد. هیچ گاه نمی توان افراد را تنها از روی ظواهرشان قضاوت Judgment کرد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

باردار شدن دختر 13 ساله در مخفیگاه جوان شیطان صفت + عکس

تجاوز به دختر 14 ساله تهرانی در غیاب مادرش / مرد متاهل به شلاق و تبعید محکوم شد

آرمان بلایی سرم آورد که دیگر نمی توانم باردار شوم / آزاده این پسر جوان را به دادگاه کشاند+ عکس

ناپدید شدن شیطانی نوعروس پس از زندانی شدن داماد بی غیرت!

عکس وحشتناک از چهره کبود شده دختر اصفهانی / این ماجرا اشک همه را در می آورد

بهانه عجیب پسر شیطان صفت برای آزار و اذیت دختر دم بخت در تهران

روزنه امید در پرونده «حسین» گمشده / بچه ام را دزدیدند و به دختر نازایشان داده اند! + عکس

اعتراف نادر به قتل وحشیانه زنش در تهران

رامین مزاحم دختر مورد علاقه ام می شد تا اینکه ..! + عکس

پرستار آزارگر زن تنها پشت میله های زندان + عکس

اقدام شوم عموی 51 ساله با دختر 11 ساله + عکس

جزئیات آخرین پرواز مرگبار جوان پاراگلایدرسوار در مازندران + عکس

تصادف تلخ قطار با فیل+ عکس

قطع دست اتفاقی! + فیلم و تصاویر 16+

دختر آقای بازیگر ایرانی ویلای زیبای پدرش را به فروش گذاشت + تصاویر

پدرم مانع فوتبالیست شدم من شد و من تکه تکه اش کردم + عکس و گفتگو با مرد 66 ساله

نوعروس محسن بودم ولی فرزاد خواستگار قبلی ام یک روز که تنها بودم به خانه ما آمد و..!

18 دختر برای ازدواج با یک پسر 700 میلیون تومان پول دادند ولی ..!

تجاوز وحشیانه دختر تنها در اتاق هتل + عکس

آتش زدن یک پراید پارک شده در کوچه بن بست خیابان آذربایجان تهران + فیلم لحظه ی آتش سوزی و تصاویر

اخبار زیر را از دست ندهید:

آتش زدن یک پراید پارک شده در کوچه بن بست خیابان آذربایجان تهران + فیلم لحظه ی آتش سوزی و تصاویر عکس وحشتناک از چهره کبود شده دختر اصفهانی / این ماجرا اشک همه را در می آورد ناپدید شدن شیطانی نوعروس پس از زندانی شدن داماد بی غیرت! تجاوز وحشیانه به دختر تنها در اتاق هتل + عکس آرمان بلایی سرم آورد که دیگر نمی توانم باردار شوم / آزاده این پسر جوان را به دادگاه کشاند+ عکس دام شیطانی مرد متاهل برای دختر 14 ساله تهرانی قیمت دلار بازار ارز را شوکه کرد بهانه عجیب پسر شیطان صفت برای آزار و اذیت دختر دم بخت در تهران شگرد عجیب برای دزدیدن موبایل جوان تهرانی / دزد خودش را نماینده تاکسی اینترنتی معرفی می کرد و ..! آماده‌باش درپی ورود ویروس خطرناک به ایران

رز وب

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار